Modely

Zpět

K 1600 GTL

K 1600 GT

K 1600 GTL

Tour

Základní výbava
Garance: 2 letá tovární záruka 5 let asistenční služby BMW Mobile Care v případě poruchy
Datum výroby: 1.3.2018
Objem motoru: 1649 ccm
Motor: řadový šestiválec
Převodovka: manuální s asistentem
Palivo: benzín
Max. výkon: 118 kW
Točivý moment: 175 při 5 250 ot/min. Nm
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Spotřeba: 5,7
Emise: 133
Barva: Light bílá
Interiér: Černé sedlo
Sériová výbava
DTC-kontrola trakce
Dynamická ESA
Audiosystém s přípravou pro navigaci
ABS PRO
Návod k obsluze CZ
Lékárnička
Mimořádná výbava
BMW Motorrad Spezial volitelná výbava: kované kola
Bluetooth řídící jednotka
Radio ECE
Sada bezpečnostní výbavy - adaptivní světlomet, denní svícení, pomocník pro rozjezd v kopci, TPC (kontrola tlaku v pneumatikách)
Sada výbavy Komfort - bezklíčové startování, řadící asistent PRO, centrální zamykání, přídavná mlhová světla, alarm proti krádeži
Ochranné padací rámy motoru
Zvýšená sedačka
Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 607 000 Kč 584 000 Kč bez DPH (706 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 607 000 Kč bez DPH (735 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat