Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

Souhlasím

Zobrazit podobné články

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Rozšíření záruky
Rozšíření záruky

Rozšíření záruky

Prodloužená záruka pro motocykly BMW

Již v minulém roce jsme začali nabízet  prodlouženou záruku na nové a ojeté motocykly BMW a to i v případě, že jste si motocykl nepořídili u dealera BMW. Malé nebo velké poruchy se s postupem času nedají vyloučit ani u nejlepších strojů, kterými motocykly BMW zaručeně jsou. Tato záruka chrání majitele před nepředvídanými náklady na opravy a díky ní můžete cestovat zcela bez starostí. Platí totiž po celé Evropě.

V závislosti na rozsahu pokrývá téměř všechny díly motocyklu. Přehled dílů, které záruka nepokrývá,  si prosím prohlédněte v  přiložených smluvních podmínkách.

Záruku lze uzavřít na 12 nebo 24 měsíců bez ohledu na to, kolik kilometrů zákazník za tuto dobu na svém motocyklu ujede.  V den uzavření záruky nesmí mít motocykl najeto více než 30.000 km.  Záruka musí být sjednána před ukončením 2 roční záruky výrobce a platnost prodloužené záruky začíná běžet po ukončení tovární. Až od celkového počtu 50.000 najetých kilometrů hradí zákazník část materiálových nákladů, která je odstupňována podle ceny materiálu a počtu ujetých kilometrů. Plnění záruky se samozřejmě poskytuje i  tehdy,  když bude oprav motocyklu v době platnosti záruky více.

Záruka mimo jiné zvyšuje hodnotu motocyklu při jeho dalším prodeji, protože je vázána na motocykl a tudíž se převádí na nového majitele. Podmínkou pro uznání záručních nároků jsou pravidelné servisní prohlídky, které musí být provedeny ve smluvním autorizovaném servise.

Uzavření záruky proběhne na základě provedené celkové inspekce motocyklu. Cena této inspekce je 2500,- Kč včetně DPH.

Využijte této možnosti a získejte:

  • rozsáhlou ochranu před nečekanými náklady a opravami
  • zajištění likvidity v případě oprav
  • velká jistota při plánování
  • zachování hodnoty Vašeho motocyklu

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, rádi Vám ochotně poskytneme informace o rychlém a bezproblémovém vyřízení záruky.

Petr Stružka
prodejce BMW Motorrad
struzka@bmwcartec.cz

Ceník platný od 10.01.2014

Motocykly obsahu  451-750 ccm  12 měsíců  5.500,-Kč  24 měsíců   8.800,-Kč

Motocykly obsahu  od 751 ccm  12 měsíců  6.500,-Kč  24 měsíců  10.600,-Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH.


© 2015 - 2017 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.