Modely

Zpět

Služby a servis

BMW Motorrad Service: 100% spokojenost.

BMW je zkratka pro vysoce kvalitní produkty s vyspělou technologií, dobrým zpracováním a vysokou spolehlivostí. Ale BMW je mnohem více: je to skupina nadšených lidí, kteří sdílejí radost z jízdy na dvou kolech - a to jak kterýkoliv majitel BMW, tak kvalifikovaní pracovníci v celé síti BMW Motorrad.

Z tohoto spojení pro nás vyplývá vysoký závazek: vždy nabídnout ty nejlepší služby. Dosáhli jsme tohoto cíle, jen pokud jste byli 100% spokojeni. Vaše spokojenost je náš cíl.

 Důležitým prvkem pro optimální služby jsou originální díly BMW, protože pouze spojení kvalifikovaného výkonu a nejvyšší kvality výrobku dělá BMW i po mnoha letech.

Neustálý vývoj našich produktů vyžaduje být vždy o krok napřed. Již během vývoje hrají servisní služby významnou roli a aspekty údržby a snadné opravy motocyklů BMW se optimalizují do samotného motocyklu BMW. Jako jediný výrobce motocyklů BMW rovněž nabízí rychlé a přesné řešení problémů pomoci nejmodernější počítačové diagnostiky.

Všechny náhradní díly pro Vaše BMW jsou vyrobeny pod nejpřísnější kontrolou BMW a zajišťují správnou funkci stejně jako původní díly z prvovýroby. Jsou dokonale přizpůsobeny a sedí. Nic víc si nelze přát.

V případě, že z časových nebo jiných důvodů nemůžete dopravit svůj motocykl k nám do servisu, můžeme Vám nabídnout jeho převoz k nám a zpět našim vozidlem. V rámci Ostravy je tato služba zdarma, v případě převozu mimo Ostravu je účtována přiměřená částka ve výši 10Kč/km+DPH. Pro využití této služby prosím kontaktujte pracovníky našeho servisu.


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít