Modely

Zpět

BMW G 310 R

BMW G 310 R  

Může být Vaše již za 2.299 Kč měsíčně!*

Lehký, silný a obratný – skutečné BMW

Pohybovat se v rušném a pulzujícím městě nebylo nikdy zábavnější. Obratný, lehce se řídí a zároveň sportovní. Motocykl je lehký avšak se svým motorem o obsahu 313cc velice silný. Nejvyšší kvalita, excelentní výrobní práce a neobyčejná technologie zajistí intenzivní požitek, G 310 R je skutečné BMW.

Radost z jízdy  je garantována

G 310 nese čistě geny S 1000 R. Silný sportovní čelní světlomet, dynamická palivová nádrž a proporce typické pro roadster. Zlaté vidlice a brzdič zdůrazňují vysoce kvalitní technologii a maximální důraz na design. 

Správná volba pro každého jezdce

Chcete být absolutní lídr? Jeden válec a čtyřtaktní motor o objemu 313 cc Vám tuto pozici zajistí. Neobvyklý sklon válce směrem vzad a hlava válce otočená o 180° zajistí nižší těžiště směrem k přednímu kolu. Díky tomu je G 310 R více agilní a jednodušší na ovládání. Žádný motocykl BMW nevyjel od roku 2013 z výrobní linky bez ABS, jako součástí standardní výbavy. Ergonomická pozice řídítek, stupaček a ovládacích panelů zajistí nejlepší možný cit pro řízení.

Hustý provoz, cesta do práce nebo víkendová  projížďka mimo město – jen spolu s BMW G 310 R. 

Rodina BMW Motorrad se na podzim navíc rozroste o nový přírustek BMW G 310 GS. V pohodlné a lehce zvýšené poloze v sedle zdoláte každou výzvu s jistotou a precizností. 

Nemusíte zdolávat velké překážky, aby se staly nezapomenutelnými. Důležité je zažít je – ideálně každý den.


KOMPLETNÍ NABÍDKU SKLADOVÝCH MOTOCYKLŮ NALEZNETE ZDE.


*Vaše již za 2.299 Kč měsíčně! - Tato nabídka spotřebitelského úvěru je kalkulovaná na motocykl BMW G 310 R, cena motocyklu 130 500 Kč vč. DPH, délka úvěru 48 měsíců, výše úvěru 80 500 Kč, pevná výpůjční úroková sazba 6,8% p.a., RPSN vč. havarijního pojištění 16,2%, 1.-48. měsíční splátka úvěru včetně pojištění 2 299 Kč (měsíční splátka úvěru 1 920 Kč, hav. poj. 325 Kč, pov. ručení 54 Kč), celková suma úhrady včetně pojištění 110 352 Kč. Nabídka financování je spojená s pojištěním a platí pro fyzické i právnické osoby do odvolání. Služby BMW Financial Services v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat