Modely

Zpět

BMW Motorrad Ascari 50 hours

Pěkný den,

skvělé zážitky nejen na závodní dráze s modely BMW S 1000 RR, vozy BMW M / MINI Cooper JCW, ale i řízením našich X-modelů, i8 a vozy BMW řady 7, takto se dá definovat BMW Motorrad Ascari 50 hours. Je nám ctí, že se této 50ti hodinové vzrušující BMW Experience akce mohl účastnit i člen ze stáje BMW Motorrad CarTec Group, Petr Stružka. Vzhledem k tomu, že se blíží období, kdy budeme muset "zazimovat" naše jednostopé krásky, tak prosím přijměte naše pozvání a společně se podívejme, jak rychlý asfalt mají ve Španělské Malaze. 

Pokud Vás zajímají novinky ze světa BMW Motorrad, tak neváhejte sledovat také náš facebookový profil.


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat