Modely

Zpět

BMW Motorrad Roadshow 2017

BMW MOTORRAD ROADSHOW 2017 je úspěšně za námi.  

Po celý víkend probíhaly testovací jízdy aktuálních motocyklů ze stáje BMW za účasti profesionálních instruktorů. Návštěvníci měli možnost vyzkoušet si motocykly na předem stanovené trase po Moravskoslezském kraji a zažít tak opravdovou radost z jízdy!

Velice děkujeme za Vaši účast a pevně doufáme, že jste byli spokojeni.


Prohlédněte si naši nabídku skladových motocyklů BMW ZDE a pokud máte zájem dozvědět se více, nebo si některý z motocyklů vyzkoušet, tak neváhejte a kontaktujte náš tým Motorrad ZDE.


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat