Modely

Zpět

BMW MOTORRAD ROADSHOW 2020

Milí příznivci BMW Motorrad a jízdy v jedné stopě,

Kamion BMW Motorrad nabitý testovacími motorkami včetně novinek letošní sezóny opět zavítal do CarTecu Ostrava. Tento třídenní svátek byl ve znamení precizně naladěných strojů BMW a především skvělé nálady. Samozřejmostí byli také profesionální instruktoři, zázemí největšího showroomu BMW Motorrad ve střední Evropě a mnoho dalšího...

Pevně doufáme, že si všichni účastníci přišli na své a odcházeli s pocitem Radosti.

Neváhejte i nadále sledovat aktuální dění z dílny BMW Motorrad CarTec Group na našich sociálních sítích.


 Chcete se dozvědět více o nadcházejících akcích?  


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat