Modely

Zpět

BMW MOTORRAD ROADSHOW 2021 JE ZA NÁMI.
DĚKUJEME ZA ÚČAST!


Ani letos nesměl chybět kamion BMW Motorrad opět až po okraj nacpaný testovacími motorkami, který se tentokrát zastavil u Zlína v Restauraci a penzionu Na Pinduli. Fanoušci strojů z dílny BMW Motorrad tak měli možnost si vyskoušet jízdu na dlouho očekávaných novinkách BMW R 18, R 18 Classic, modelové řadě GS v edici 40 let GS a celé rodině nových R nineT.

Počasí vyšlo na jedničku a jsme moc rádi, že jsme se s vámi mohli opět osobně setkat a načerpat tak energii a pozitivní náladu nejen ze sluníčka. Věříme, že jste si jízdu na nových strojích po malebných zlínských klikatých cestách užili a tímto bychom vám rádi poděkovali za účast.

Níže se podívejte na kompletní oficiální fotogalerii z akce.


Neváhejte také sledovat aktuální dění z dílny BMW Motorrad CarTec Group na našich sociálních sítích.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat