Modely

Zpět

BMW Motorrad Roadshow srpen 2018

Krásný letní den!

Motorkářská sezóna se blíží do finále, a proto jsme pro Vás připravili, v pořadí druhou, BMW Motorrad Roadshow. 

Tento dvoudenní svátek milovníků jedné stopy byl ve znamení vysokých letních teplot, precizních strojů z dílny BMW Motorrad a především dobré nálady. Samozřejmostí byli profesionální instruktoři, kteří dohlíželi nad celým průběhem roadshow. Největší novinkou byl pro všechny návštěvníky náš nový showroom, uprostřed kterého mohli návštěvníci obdivovat unikátní BMW HP4 Race, osvěžovat se během jednotlivých jízd, nebo pohodlně relaxovat.

Pevně doufáme, že si všichni účastníci přišli na své a odcházeli s pocitem Radosti.

Neváhejte sledovat aktuální dění z dílny BMW Motorrad CarTec Group na našich sociálních sítích.Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat