Modely

Zpět

C 400 GT

C 400 X

Urban mobility

Základní výbava
Garance: 5 let Asistenční služby BMW mobile care v případě poruchy
Objem motoru: 350 ccm
Motor: jednoválec
Převodovka: ostředivá spojka – variátor
Palivo: benzín
Max. výkon: 25 kW
Točivý moment: 35 Nm
Max. rychlost moment: 139 km/h
Spotřeba: 3,5 l
Emise: 81 g/km
Barva: Zenithblau metallic
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
3 letá tovární záruka, lékárnička, návod k obsluze - CZ
Mimořádná výbava
LED světlomet, Bezklíčové startovaní, Denní svícení, Paket výbavy Komfort, Vyhřívaná sedačka, Vyhřívané rukojeti, Alarm proti krádeži, konektivita

5 let tovární záruky ZDARMA

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 186 000 Kč bez DPH (224 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat