Modely

Zpět

G 310 GS

R 1250 GS

F 750 GS

Adventure

Základní výbava
Objem motoru: 853 ccm
Motor: řadový dvouválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 56 kW
Točivý moment: 83 Nm
Max. rychlost moment: 190 km/h
Spotřeba: 4,1 l
Emise: 98 g/km
Barva: Light white
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, 3 letá tovární záruka, Návod k obsluze - CZ
Mimořádná výbava
Paket výbavy Komfort, Bezklíčové startovaní, Vyhřívané rukojeti, TPC, Hlavní stojánek, Paket výbavy Touring, Dynamická ESA, Tempomat, Zadní nosič s držákem kufrů, Paket výbavy Dynamic, DTC, Řadicí asistent PRO, Režim jízdy PRO, ABS PRO, Lights Package, LED světlomet, Denní svícení, Bílé LED blinkry

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 271 000 Kč bez DPH (327 900 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 277 000 Kč bez DPH (335 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat