Modely

Zpět

F 850 GS

S 1000 XR

F 800 GS TROPHY

Adventure

Základní výbava
Najeto: 15107
Objem motoru: 798 ccm
Motor: řadový dvouválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 63 kW
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Spotřeba: 4,1 l
Emise: 98 g/km
Barva: Light white uni
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze - cz
Mimořádná výbava
Model Trophy, Paket výbavy 1, Vyhřívané rukojeti, Palubní počítač, Ochrana rukou, Směrové světlo LED bílé, Sklopný stojan, Držák kufrů, Komfortní sedačka,
EXTRA: 2x boční kufr BMW , Top case GIVI trekker, přední cartrige v tlumičích nastavitelné značky Matris, zadní tlumič Matris, HP sportovní výfuk, Navigace BMW street, Komfortní plexi GIVI, Padací rámy motoru, Hliníkový kryt motoru

Datum první registrace 31.5.2017

Možný odpočet DPH!

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 257 000 Kč bez DPH (310 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat