Modely

Zpět

K 1300 R

F 900 R

F 800 R

Roadster

Základní výbava
Najeto: 4612
Objem motoru: 798 ccm
Motor: řadový dvouválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 66 kW
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Barva: Light White / Blue metallic / Racing Red
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze-cz, 5 let tovární záruky (od data první registrace)
Mimořádná výbava
Dynamic paket, Jízdní režimy PRO, ESA, Touring paket, Bezpečnostní paket, Vyhřívané rukojeti, Spoiler motoru, Směrové světlo LED bílé, protiskluzová regulace, nosič zavazadel, držák kufrů, zásuvka
EXTRA: Padací rámy, Topcase BMW, CNC frézované páčky, přešité sedlo (gelové snížené)

Datum první registrace 25.03.2019


Možný odpočet DPH!


Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 215 000 Kč bez DPH (259 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat