Modely

Zpět

C 400 X

C 400 GT

F 850 GS Adventure

Sport

Základní výbava
Datum výroby: 14.12.2018
Objem motoru: 850 ccm
Motor: řadový dvouválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 70kw kW
Točivý moment: 92 Nm při 6 250 ot./min. Nm
Max. rychlost moment: přes 200 km/h
Emise: 98 g/km
Barva: Lupin blue metallic
Interiér: Černé sedlo
Sériová výbava
ABS, Lékarnička, Návod k obsluze v českém jazyce
Mimořádná výbava
Paket výbavy Komfort, Paket výbavy Touring, Držáky hliníkových kufrů, Příprava pro navigační systém, Style Rallye, Lights paket

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 362 000 Kč bez DPH (437 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat