Modely

Zpět

F 850 GS

F 850 GS ADVENTURE

Adventure

BMW MOTORRAD PREMIUM SELECTION

  • 2-letá záruka
  • Certifikovaná kontrola kvality motocyklu
  • Plná servisní historie
  • Ověření historie motocyklu
Základní výbava
Najeto: 5736
Objem motoru: 853 ccm
Motor: řadový dvouválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 70 kW
Točivý moment: 92 Nm
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Spotřeba: 4,1 l
Emise: 98 g/km
Barva: lupin blue metallic
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze -cz
Mimořádná výbava
Konektivita, Paket výbavy Komfort, Bezklíčové startovaní, Vyhřívané rukojeti, TPC, Hlavní stojánek, Paket Výbavy Touring, Dynamická ESA, Tempomat, Paket výbavy Dynamic, DTC, Řadicí asistent PRO, Režim jízdy PRO, ABS PRO, Příprava pro navigaci, Style Rallye, Sportovní štítek přední kapotáže, Nízká černá sedačka, Světelný paket, LED světlomet, Denní svícení, Přídavná mlhová světla, Bílé LED blinkry, 5 let tovární záruky

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 306 000 Kč bez DPH (370 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 355 000 Kč bez DPH (430 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat