Modely

Zpět

Jarní vyjížďka BMW Motorrad CarTec Ostrava.

Krásný den všem!

Jarní vyjížďka byla i letos motocyklovým dobrodružstvím, kterým jste společně s týmem BMW Motorrad CarTec Ostrava vyjeli do nové sezóny. 

Tento motorkářský svátek jsme zahájili společnou snídání v showroomu BWM CarTec Ostrava, kde celou atmosféru zpestřil nejexluzivnější stroj, který kdy společnost BMW Motorrad vytvořila a to BMW HP4 RACE. 

Po chutné snídani a vědomostním kvízu všechny nablýskané stroje vyrazily do Horní Lomné, kde se všichni fanoušci jedné stopy postupně potkali a užili si zbytek prosluněného dne.


Nejsme normální motorkáři, jde také o zábavu a styl, přátelství a svobodu. 

Žádný jiný motocykl nenabízí tolik zážitků jako stroj ze stáje BMW Motorrad.


BMW Motorrad tým CarTec Ostrava.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat