Modely

Zpět

F 900 R

F 800 R

K 1300 R

Roadster

Základní výbava
Najeto: 55897
Objem motoru: 1293 ccm
Motor: řadový čtyřválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 127 kW
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Barva: Light grey metallic
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze -DE
Mimořádná výbava
Asistent řazení, ESA, Bezpečnostní paket, Paket výbavy 1, Vyhřívané rukojeti, Kontrola tlaku v pneumatikách, Palubní počítač, Větrný štítek Sport, Směrové světlo LED bílé, I-ABS generace 2, protiprokluzová regulace, Nosič zavazadel, Pohodlná sedačka spolujezdce
EXTRA: 2x boční kufr BMW, ochrané folie nádrže, příprava pro navigaci

Motocykl po prvním majiteli. 

Pravidelně servisováno.

Datum první registrace 01.04.2011Není možný odpočet DPH!Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 157 000 Kč bez DPH (189 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat