Modely

Zpět

K 1600 B

K 1600 GTL

Tour

Základní výbava
Objem motoru: 1649 ccm
Motor: řadový šestiválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 118 kW
Emise: 113 g/km
Barva: H03 OPTION 719 BLUEPLANET METALLIC
Interiér: Hnědé sedlo
Sériová výbava
ABS, Audiosystém s přípravou pro navigaci, Dynamická ESA, DTC- kontrola trakce, Lékarnička, Návod k obsluze v českém jazyce
Mimořádná výbava
Bezpečnostní Paket, Paket výbavy Komfort, 5 let záruka, Inteligentní tísňové volání, Příplatkové sedadlo OPTION 719, Speciální lakování OPTION 719, zpátečka, ochranný rám motoru

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 703 000 Kč bez DPH (850 500 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat