Modely

Zpět

K 1600 B

K 1600 GTL

Tour

Základní výbava
Objem motoru: 1649 ccm
Motor: řadový šestiválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 118 kW
Točivý moment: 175 Nm
Max. rychlost moment: přes 200 km/h
Spotřeba: 5,7 l
Emise: 133 g/km
Barva: Light white
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, ABS PRO, Návod k obsluze - CZ
Mimořádná výbava
Bluetooth řídící jednotka, Radio ECE, Sada bezpečnostní výbavy, Adaptivní světlomet, Denní svícení, TPC, Sada výbavy komfort, Bezklíčové startovaní, Řadicí asistent PRO, Centralní zamykaní, Přídavná mlhová světla, Alarm proti krádeži, Zpátečka, Ochranný rám motoru, Integrované tísňové volaní, 5 letá tovarní záruka

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 615 000 Kč bez DPH (743 700 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 628 000 Kč bez DPH (759 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat