Modely

Zpět

R 1200 C

K1600GTL

Tour

Základní výbava
Garance: 3 roky tovární záruka 5 let asistenční služby BMW Mobile Care v případě poruchy
Objem motoru: 1649 ccm
Motor: řadový šestiválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 118 kW
Točivý moment: 175 Nm
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Spotřeba: 5,7 l
Emise: 113 g/km
Barva: Option 719 Stardust metallic
Interiér: Option 719 sedlo
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze-cz, 3 letá tovární záruka, ABS PRO, Zpátečka, Audiosystém s přípravou pro navigaci, Dynamická ESA, DTC
Mimořádná výbava
BT řídící jednotka, Radio, Sada bezpečnostní výbavy, Adaptivní světlomet, Denní svícení, TPC, Sada výbavy komfort, Bezklíčové startovaní, Řadicí asistent PRO, Centrální zamykání, Přídavná mlhová světla, Alarm proti krádeži, Ochranný rám motoru, Inteligentní tísňové volání

AKCE - součástí prodejní ceny je následující příslušenství:

- navigace BMW Navigator VI

- brzdové světlo v Topcase kufru

- ochranné folie bočních kufrů

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.
Prodejní cena 668 000 Kč bez DPH (808 200 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat