Modely

Zpět

Kalendář akcí

_____________________________________________________________________________________________


ČERVEN 2020 - BMW MOTORRAD ROADSHOW


Chcete si vyzkoušet vybrané modely z aktuální stáje BMW Motorrad? 

Dvoudenní svátek milovníků jedné stopy bude ve znamení precizních strojů z dílny BMW a především dobré nálady. Profesionální instruktoři budou dohlížet na bezpečnost a celý průběh akce. Osvěžovat se během jednotlivých jízd, nebo pohodlně relaxovat budete moct v našem novém showroom, který Vám bude plně k dispozici.

Pevně doufáme, že si všichni účastníci přijdou na své a budou odcházet s pocitem Radosti.


KDY: PÁTEK + SOBOTA  26. - 27.6. 2020 

KDE: CARTEC OSTRAVA 


CENA KURZU: 500,- Kč/osoba

>>>CHCI ZASLAT POZVÁNKU<<<

_____________________________________________________________________________________________


SRPEN 2020 - BMW CARTEC ENDURO EXPERIENCE


Chcete zdokonalit jezdecké umění a posunout své limity jízdou na ostrém enduru?

Vyzkoušejte, jaké neopakovatelné zážitky můžete v terénu zažít, a jak se může pobavit ten, kdo do terénu ještě nikdy nezavítal a přihlaste se na kurz BMW CARTEC ENDURO EXPERIENCE.  

Budou pro Vás připraveny testovací modely BMW řady GS, profesionální instruktoři, doprovodný program a také občerstvení.


KDY: NEDĚLE 16.8. 2020

KDE: MX PARK KARVINÁ


CENA KURZU: 990,- Kč/osoba

>>>CHCI ZASLAT POZVÁNKU<<<

_____________________________________________________________________________________________Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat