Modely

Zpět

Kalendář akcí

_________________________________________________________________________________________________________________________

SRPEN / ZÁŘÍ 2020 - GS OFFROAD EXPERIENCE BY CARTEC OSTRAVA


Chcete perfektně ovládat své "GéeSo", získat větší jistotu a přehled v jízdě? 

Nyní máte skvělou příležitost absolvovat jedinečný kurz a lépe tak porozumět své mašině BMW řady GS. Jezdíme na kvalitně uzpůsobeném povrchu špičkového  polygonu Centra Bezpečné Jízdy Libros Ostrava!

Samozřejmostí jsou profesionálně vyškolení instruktoři, individuální přistup a také občerstvení během celého dne.


KDY: 

  • NEDĚLE 20.9. OD 11:00

KDE: CARTEC OSTRAVA "505"


>>>CHCI SE ZÚČASTNIT<<<

_________________________________________________________________________________________________________________________

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat