Modely

Zpět

MOTOSALON 2018

Krásný den,

veletrh MOTOSALON 2018 je úspěšně za námi! Devátý ročník této oblíbené akce proběhl po roční pauze opět v prostorách brněnského výstaviště. Ve dnech 8.-11.3. si mohli návštěvníci prohlédnout novinky BMW Motorrad pro rok 2018 a to jak z řad motocyklů, tak i příslušenství a vybavení pro motorkáře. 

Pevně doufáme, že jste si tuto událost užili a že se společně brzy znovu uvidíme, ať už to bude na cestě, nebo v našem showroomu u šálku dobré kávy!

Pokud máte zájem dozvědět se více, nebo si chcete některý z motocyklů BMW vyzkoušet, tak neváhejte a kontaktujte náš tým BMW Motorrad.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat