Modely

Zpět

NOVÉ BMW R 1250 GS ADVENTURE.

Nový model BMW R 1250 GS Adventure je postaven pro vaše výzvy. 

U kolébky této královny cestovních endur stály neprůchodné cesty, drsné podmínky a nejvzdálenější destinace. S nárůstem výkonu na 1254 cm3 a 100 kW (136 k) máte ještě větší výkon pro volný terén, poušť nebo venkovskou silnici. Kromě zvýšeného výkonu funguje motor také efektivněji a poskytuje potřebnou vytrvalost k dalšímu milníku. 


  • Jízdními režimy PRO je možné dále rozšiřovat rozsah použití stroje a přizpůsobovat jej různým situacím a účelům jízdy. Kromě škrticí klapky se upravuje regulační chování systému ABS, dynamické řízení trakce a kompenzace odpružení Dynamic ESA. Nově jsou v jízdních režimech Pro zahrnuty HSC Pro a nový dynamický brzdový asistent DBC, který vás podporuje při nouzovém brzdění tím, že zabrání často nezáměrnému přidání plynu ve výjimečné situaci.


  • 30 litrová palivová nádrž. Díky 30 litrové palivové nádrži získáte požadovaný dojezd i na delších trasách. A to nejlepší – s energetickou účinností nového boxerového motoru dojedete na jedno tankování ještě dále.


  • 6,5" barevný TFT displej s konektivitou. Díky Bluetooth připojíte Smartphone ke tvému motocyklu. 6,5 palcový TFT displej zobrazuje vše o vašem motocyklu a ve spojení s aplikací smartphone vám nabízí i další funkce, jako je navigace, poslech hudby a telefonování.


  • Velký čelní štít. Nezáleží na tom, kde vás to zastihne Velký čelní štít nabízí vysoký komfort pro hlavu, krk a ramen a ochranu před nepřízní počasí v každé jízdní situaci.


  • LED světlomety ve standartní výbavě. S tlumenými i dálkovými světly je světelný dosah širší, homogennější a delší než u běžných světlometů.


  • BMW ShiftCam. Variabilní řízení vačkového hřídele BMW ShiftCam - díky němu budete jistější v každém rozsahu otáček a váš boxerový motor prokáže nevídanou kultivovanost. 


  • Styl HP. Styl HP zahrnuje kromě jiného rozšíření předního kola, chránič rámu, kola s křížovými paprsky, sedadlo pro rallye a také barvy BMW Motorsport.


  • Varianty sedla. Šest různých variant od sériových sedel přes rallye sedlo až po komfortní sedlo: výškové umístění se pohybuje od 800 do 900 mm.


  • Styl Exclusive. Styl Exclusive se vyznačuje hodnotnými materiály příjemnými na dotek. Matný lak metalízy Kalamata působí v souhře s tmavými rámy velmi elegantně. Celkový dojem završují černá řidítka se zlatými brzdovými třmeny.


Nezáleží na tom, jaké dobrodružství vás žene kupředu, BMW R 1250 GS Adventure vás doprovodí na každé cestě.

Aktuální nabídka BMW R 1250 GS Adventure v CarTec Ostrava.

BMW R 1250 GS ADVENTURE

adventure-1.jpg adventure 4.jpg adventure 2.jpg adventure 3.jpg
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat