Modely

Zpět

R 1200 GS Adventure

R 1250 GS Adventure

R 1200 GS Adventure

Adventure

Základní výbava
Garance: 5 let asistenční služby BMW Mobile Care v případě poruchy
Najeto: 7675
Datum výroby: 1.4.2018
Do provozu: 12.7.2018
Objem motoru: 1170 ccm
Motor: boxer
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 92 kW
Točivý moment: 125 Nm při 6500 ot./min Nm
Max. rychlost moment: přes 200 km/h
Spotřeba: 4,9 l
Emise: 116
Barva: N1F Light white/Cordoba blue
Interiér: Černé sedlo
Sériová výbava
ABS + ASC
Návod k obsluze CZ
Základního nářadí
Lékárnička
Mimořádná výbava
Paket výbavy Komfort - Chromovaný výfuk, vyhřívané rukojeti, TPC (kontrola tlaku v pneumatikách)
Paket výbavy Touring - Dynamická ESA, bezklíčové startování, palubní počítač PRO, příprava pro navigační systém, tempomat, přídavná mlhová světla, držáky hliníkových kufrů
Paket výbavy Dynamic - DTC (kontrola trakce), LED světlomet, denní svícení, pomocník pro rozjezd v kopci, řadící asistent PRO, režim jízdy PRO, bílé LED blinkry, ABS PRO
CONNECTIVITY
Alarm proti krádeži
Paket sedačky spolujezdce
Style 1
NOVÉ PNEU

V případě využití financování přes BMW Financial Services platná zvýhodněná cena 496.000,- Kč s DPH

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.Prodejní cena 483 000 Kč 427 000 Kč bez DPH (516 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 483 000 Kč bez DPH (584 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat