Modely

Zpět

C 650 GT

R 1200 RS

Sport

Základní výbava
Garance: AKCE - v případě zakoupení do konce Prosince 2018 záruka na 5 let v ceně motocyklu 5 let asistenční služby BMW Mobile Care v případě poruchy
Objem motoru: 1170 ccm
Motor: boxer
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 92 kW
Točivý moment: 125 Nm při 6500 ot./min Nm
Max. rychlost moment: přes 200 km/h
Spotřeba: 4,9 l
Emise: 116
Barva: N1N Light Grey metallic/Magellan grey metallic mat
Interiér: Černé sedlo
Mimořádná výbava
Paket výbavy Komfort - Chromovaný výfuk, vyhřívané rukojeti, TPC (kontrola tlaku v pneumatikách)
Paket výbavy Touring - Dynamická ESA, palubní počítač PRO, příprava pro navigační systém, tempomat, hlavní stojánek, zadní nosič, držáky kufrů
Paket výbavy Dynamic - DTC (kontrola trakce), denní svícení, režim jízdy PRO, bílé LED blinkry, ABS PRO
Style 1 - čirý kryt nádrže, motorspoiler
Řadící asistent PRO
Návod k obsluze - CZ

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Nyní do konce měsíce Prosince 2018 bonus ve výši 40 tis., který je možno využít na příslušenství nebo vybavení motokáře.

5 let tovární záruka

Prodejní cena Akční nabídka platí do 31.12.2018
373 000 Kč
363 000 Kč bez DPH (439 000 Kč s DPH)
Cena nového motocyklu 373 000 Kč bez DPH (451 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat