Modely

Zpět

R 1250 GS <br />AKCE "LIMITED OFFER"

F 850 GS

R 1250 GS
AKCE "LIMITED OFFER"

Adventure

Základní výbava
Objem motoru: 1254 ccm
Motor: řadový dvouválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 100 kW
Točivý moment: 143 Nm
Max. rychlost moment: přes 200km/h
Spotřeba: 4,75l
Emise: 110 g/km
Barva: Light White / Blue metallic / Racing Red
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze-cz, 3 letá tovární záruka
Mimořádná výbava
Paket výbavy Komfort, Chromovaný výfuk, Vyhřívané rukojeti, TPC, Kryty rukou, Paket výbavy Touring, Dynamická ESA, Bezklíčové startovaní, Příprava pro navigační systém, Tempomat, Držáky kufrů, Paket výbavy Dynamic, DTC, Denní svícení, Řadicí asistent PRO, Režim jízdy PRO, Bílé LED blinkry, ABS PRO, Styl HP, Paket sedačky spolujezdce, Kardan v černém provedení, Zlatá drátěná kola, Alarm proti krádeži,

"LIMITED OFFER"
K motorce voucher na výběr libovolného příslušenství BMW v hodnotě 37 000,- vč. DPH 5 let tovární záruky ZDARMA

Pro více informací prosím kontaktujte prodejce.


Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.


Prodejní cena 451 000 Kč bez DPH (545 200 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat