Modely

Zpět

R 1200 GS Adventure

R 1250 GS

Adventure

Základní výbava
Objem motoru: 1254 ccm
Motor: řadový dvouválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 100 kW
Točivý moment: 143 Nm při 6250 1/min Nm
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Spotřeba: 4,8 l
Emise: 110 g/km
Barva: Kalamara metalická/ matná
Interiér: Černé sedlo
Sériová výbava
LED světlomety, 3 roky tovární záruka, ABS, Lékarnička, Návod k obsluze v českém jazyce
Mimořádná výbava
Paket výbavy Komfort: chromovaný výfuk, vyhřívané rukojeti, TPC ( kontrola tlaku v pneumatikách)
Paket výbavy Touring: Dynamická ESA, bezklíčové startování, příprava pro navigační systém, Tempomat, Přídavná mlhová světla, držáky hliníkových kufrů
Paket výbavy Dynamic: DTC- kontrola trakce, Denní svícení, Řadící asistent PRO, Režim jízdy PRO, bílé LED blinkry, ABS PRO
STYLE EXCLUSIVE
Itelligent Emergency Call

Prodejní cena 471 000 Kč bez DPH (569 800 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat