Modely

Zpět

REGISTRACE - Zimní testovací motokemp 2022 ve Španělsku

Drazí kamarádi, motorkáři,

dovolte, abychom vás upozornili na možnost zúčastnit se jedinečné události, která rozehřeje srdce každého milovníka motocyklů.

Zimní testovací motokemp je pětidenní akce, probíhající v únoru a březnu ve slunném Španělsku. Je zaměřená na všechny motorkáře, kteří by si rádi vyzkoušeli kompletní modelovou řadu BMW Motorrad, 2022. Obzvláště vhodná je pro ty z vás, kteří zvažují nákup nového motocyklu, a zatím nejsou rozhodnuti, jakou značku zvolí anebo si nejsou jisti, jaký model jim bude vyhovovat.

V průběhu motokempu se od kvalifikovaných odborníků dozvíte veškeré informace o jednotlivých modelech, všechny modely si do sytosti vyzkoušíte v průběhu tří testovacích dnů, a navíc při tom budete dobře jíst a pít. A toto vše ve společnosti pohodových lidí, kteří, stejně jako vy, milují motocykly.

O co jde? 
Pětidenní* testování v teplých krajích na jihu Evropy, kde bude čekat flotila zbrusu nových motocyklů BMW, které je třeba vyzkoušet a potahat po krásných silnicích. Cílem je osedlat kompletní modelovou řadu, což je nejlepší způsob, jak si vybrat budoucí motocykl. Jezdit se bude v malých skupinách se zkušeným průvodcem. Nebojte se, svezete se, průvodci umí odhadnout skupinu a podle toho volí tempo jízdy, od vyhlídkové po svižnou.
*Přílet, tři dny testování, odlet.

Kdy? 

Jsou vypsána tři časová okna, ve kterých pětidenní akce proběhne.  Přesné termíny budou specifikovány dle dostupných letenek. Akce bude probíhat přes víkend.

 1. termín v datech mezi 14. 2. - 21. 2. 2022
 2. termín v datech mezi 21. 2. - 28. 2. 2022
 3. termín v datech mezi 28. 2. - 6. 3. 2022

Kolik to bude stát? 

Cena bez DPH je nastavena na:

 • 30.000 Kč pro zákazníky, kteří koupili v minulých 4 letech motocykl nebo automobil od stávajícího prodejního týmu CarTec Group.
 • 35.000 Kč pro všechny ostatní.
 • 17.000 Kč pro spolujezdce.

Co je zahrnuto v ceně? 

 • Tři dny jezdění na nových modelech BMW Motorrad.
 • Letenka.
 • Odvoz z letiště do hotelu.
 • Ubytování v hotelu ****.
 • Polopenze.
 • Krásné moto trasy a zkušení průvodci skupin.
 • Památeční fotky a video.

Co musíš udělat, abys mohl jet (a co když nám zavřou hranice kvůli Covid-19)? 

Zaregistrovat se na níže uvedeném odkazu a zarezervovat si místo. Bude vám zaslán potvrzující email a následně obdržíte fakturu na úhradu registračního poplatku. Budete zařazeni do skupiny, ve které budete dostávat veškeré́ další informace via email, WhatsApp a nebo, v případě nutnosti rychlé reakce, SMS. Kdyby nastala nepříznivá situace z důvodu pandemie Covid-19 nebo jiného nepředvídatelného důvodu, akce se zruší a platby budou vráceny. *Prosím neváhejte s registrací a následnou platbou registračního poplatku, počet účastníků je limitován.

Kontakt: 
V případě nejasností nebo dotazů napište na moto@cartecpraha.cz

Dodatečné informace: 

 • Bydlí se na pokoji po dvou.
 • Existuje možnost prodloužení pobytu, cenu hotelového pokoje a polopenze si potom každý platí sám.
 • Existuje možnost pronajmutí motocyklu na prodloužený pobyt. Cena 2500-3500 Kč/den.
 • V případě náhlé změny podmínek spojených s pandemií Covid-19, vám budou vráceny peníze, s výjimkou storno poplatku za letenku, a to pouze v případě, bude-li společnosti CarTec storno poplatek účtován.
 • V případě nutnosti projít testem na Covid-19 během přesunu do cílové destinace a zpět, si náklad hradí účastník.
 • Každý účastník si na vlastní náklad zařídí cestovní pojištění, které hradí ošetření onemocnění Covid-19 v zahraničí.


> > > > >   REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ   < < < < <Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat