Modely

Zpět

F 850 GS SNÍŽENÝ PODVOZEK

F 850 GS Adventure

S 1000 XR

Adventure

Základní výbava
Garance: 3 roky tovární záruka 5 let asistenční služby BMW Mobile Care v případě poruchy
Objem motoru: 999 ccm
Motor: řadový čtyřválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 121 kW
Točivý moment: 114 Nm
Max. rychlost moment: přes 200 km/h
Spotřeba: 6,7 l
Emise: 150
Barva: N2E Motorsport
Interiér: Černé sedlo
Sériová výbava
ABS, Lékarnička, Návod k obsluze v českém jazyce, 5- letá tovární záruka,
Mimořádná výbava
Paket výbavy touring, Dynamická ESA, Příprava pro navigační systém, Vyhřívané rukojeti, Hlavní stojánek, Zadní nosič, držáky kufrů, Paket výbavy Dynamic, DTC .kontrola trakce, Řadicí asistent PRO, Režim jízdy PRO, Tempomat,Bílé LED blinkry, ABS PRO, Styl HP. Kryty rukou

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena Akční nabídka platí do 31.08.2019
413 000 Kč
400 000 Kč bez DPH (484 000 Kč s DPH)
Cena nového motocyklu 413 000 Kč bez DPH (499 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat