Modely

Zpět

F 800 GS TROPHY

R 1250 GS ADVENTURE <br />AKCE "LIMITED OFFER"

S 1000 XR

Adventure

Základní výbava
Najeto: 2750
Objem motoru: 999 ccm
Motor: řadový čtyřválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 120 kW
Točivý moment: 112 Nm
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Barva: Light White / Blue metallic / Racing Red
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze-cz
Mimořádná výbava
DTC, Dynamická ESA, Denní světlomet, Asistent řazení PRO, Režim jízdy PRO, Paket Touring, Paket Dynamic, Sedačka PRO, Příprava pro navigační zařízení, Vyhřívané rukojeti, Směrové světlo LED bílé, ABS PRO, Sklopný stojan, Nosič zavazadel, Držák kufrů levý / pravý,

Datum první registrace 05/2019

Motocykl není momentálně vystaven u nás na prodejně. Je potřeba zavolat dopředu a domluvit se na prohlídce.

Možný odpočet DPH!

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.
Prodejní cena 314 000 Kč bez DPH (379 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 410 000 Kč bez DPH (496 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat