Modely

Zpět

R 1200 GS Rallye AKCE

S 1000 XR

Adventure

Základní výbava
Garance: Asistenční služby BMW MOBILE CARE na 5 let od data 1. registrace Tovární záruka platná do 4-2018. Prodloužená záruka na dva roky v ceně motocyklu.
Najeto: 12650
Do provozu: 14.4.2016
Objem motoru: 1000 ccm
Motor: řadový čtyřválec
Převodovka: manuální s asistentem
Palivo: benzín
Max. výkon: 118 kW
Točivý moment: 114 Nm
Max. rychlost moment: přes 200 km/h
Spotřeba: 6,5
Emise: 150
Barva: Red racing
Interiér: Černé sedlo
Sériová výbava
ABS
Návod k obsluze CZ
Základní nářadí
Lékárnička
Mimořádná výbava
PAKET VÝBAVY TOURING: dynamická ESA, příprava pro navigační systém, vyhřívané rukojeti, hlavní stojánek, zadní nosič, držáky kufrů
PAKET VÝBAVY DYNAMIC: DTC-kontrola trakce, řadící asistent PRO, režim jízdy PRO, tempomat, bílé LED blinkry, ABS PRO
Kryty rukou
Alarm proti krádeži

Jetý motocykl. Datum 1. registrace 4-2016
Poslední pravidelný servis 9/2017


Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 404 000 Kč 347 000 Kč bez DPH (419 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 404 000 Kč bez DPH (489 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat