Modely

Zpět

R 1250 RS

HP4

S1000RR

Sport

Základní výbava
Garance: 3 roky tovární záruka 5 let asistenční služby BMW Mobile Care v případě poruchy
Objem motoru: 999 ccm
Motor: řadový čtyřválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 152 kW
Točivý moment: 113 Nm
Max. rychlost moment: přes 200 km/h
Spotřeba: 6,4l
Emise: 149g/km
Barva: Light White / Blue metallic / Racing Red
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze-cz, 3 letá tovární záruka
Mimořádná výbava
M paket, M karbonová kola, Režim jízdy PRO, M sedačka, M lehká baterie, Paket výbavy Dynamic, DDC, Vyhřivané rukojeti, Tempomat, Paket sedačky spolujezdce

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena Akční nabídka platí do 31.10.2020
511 000 Kč
492 000 Kč bez DPH (595 000 Kč s DPH)
Cena nového motocyklu 511 000 Kč bez DPH (618 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat