Modely

Zpět

Slavnostní otevření nového showroomu CarTec Ostrava "505".

Krásný den!

Skupina CarTec Group si zakládá na individuálním přístupu k vám, našim klientům, a na snaze poskytovat vám vše potřebné na co nejvyšší úrovni. 

Rozhodli jsme se po 15 letech od založení CarTec Ostrava učinit důležitý krok. A to postavit pro vás druhý ostravský showroom.


Slavnostní otevření CarTecu "505" proběhlo 13.9.2018 ve stylu bavorského Oktoberfestu. Během celého večera probíhaly prohlídky nových prostor, kde se mohli návštěvníci podívat po kompletních prostorách, včetně servisu i zbrusu nové lakovny. O pohodovou atmosféru se mimo jiné postaral také perfektní catering a skvělý hudební doprovod v podání skupiny Legendy se vrací. 


Tento nový showroom je nyní stylový domovem motocyklů BMW a vozů BMW Premium Selection.

Pevně doufáme, že se Vám celý večer líbil a že se společně zase brzy uvidíme.

Tým CarTec Ostrava.


Pokud jste neměli možnost tento slavnostní večer prožít společně s námi, tak prosím přijměte naše pozvání a přijďte si dát šálek výborné kávy v nové kavárně, kterou v sobě také skrývá nový CarTec "505".Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat