Modely

Zpět

Tiráž

TIRÁŽ.

Tyto webové stránky jsou spravovány společností CarTec Ostrava s.r.o. a BMW Czech Republic s.r.o.

Sídlo společnosti CarTec Ostrava s.r.o.:
Vítkovická 3246/1A
70200 Ostrava – Moravská Ostrava

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka 27074. Sídlo příslušného soudu: Ostrava

Kontakty:

  • Telefon: +420 597 499 200
  • E-Mail: bmw@bmwcartec.cz

Sídlo společnosti BMW Czech Republic s.r.o.:

Bucharova 2817/13,

Praha 5, Česká republika

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka C 285396. Sídlo příslušného soudu: Praha

Kontakty: Zákaznický servis BMW

  • Telefon: +420 296 330 555
  • E-Mail: zakaznicky.servis.cz@bmw.com
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat