Modely

Zpět

Výfuky Akrapovič pro Váš motocykl BMW za skvělé ceny!

Výfuky Akrapovič pro Váš motocykl BMW za skvělé ceny!


Zajímá Vás kombinace motocyklu BMW a skvělých výfuků firmy Akrapovič? 

Zvuk závodní dráhy není stejný, jako zvuk města. Jízda nekonečnými táhlými silnicemi zní jinak, než divoká jízda na offroadových tratích. Pro tento účel BMW MOTORRAD a AKRAPOVIČ spojili síly k vyvinutí tlumiče jako perfektního doplňku pro jejich stroje. Inženýrská mistrovská díla z titanu, karbonu a nerezové oceli. Vydávají zvuk, který je stejně virtuózní a unikátní, jako každý motocykl BMW. Takže si můžete vzít svůj vlastní orchestr s sebou.

Na vybrané modely máme výfuky skladem a právě nyní PŘINÁŠÍME VÝRAZNÉ CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ!


>> PROHLÉDNOUT SI KOMPLETNÍ NABÍDKU <<


Chcete ověřit kompatibilitu výfuku s Vaší motorkou? Pošlete nám VIN na moto-dily@bmwcartec.cz.

V případě zájmu o individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat na 597 499 295 nebo moto-dily@bmwcartec.cz


Těšíme se na Vás!


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat