Modely

Zpět

Výfuky Akrapovič

Výfuky Akrapovič pro Váš motocykl BMW za skvělé ceny!


Zajímá Vás kombinace motocyklu BMW a skvělých výfuků firmy Akrapovič? Na vybrané modely máme výfuky skladem a navíc nyní přinášíme výrazné cenové zvýhodnění!
Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Rádi poradíme.

ModelPůvodní prodejní cena Kč vč. DPHAkční prodejní cena Kč vč. DPHVýše slevy
S 1000 RR31 73115 86650%
S 1000 R84 917*57 393*32%
S 1000 RR85 372*57 774*32%
*cena zahrnuje potřebný materiál pro montáž na tento typ motocyklu, jako jsou lanovody, těsnění atp.
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat