Modely

Zpět

VYUŽIJTE POSLEDNÍ BEZPLATNOU ZÁRUČNÍ PROHLÍDKU NA MAXIMUM.

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍKU,

kamkoliv jste za poslední dva roky s vaším motocyklem BMW cestoval – ať už jste projížděl vinuté horské průsmyky, nádherné venkovské

silničky nebo jste jen jezdil do práce – doufáme, že jste si užil každý kilometr jízdy, a to již od prvního dne.

Abychom zajistili, že se na váš motocykl BMW můžete spolehnout v každé situaci i v budoucnosti, zveme vás na poslední bezplatnou záruční prohlídku*,protože vaše dvouletá záruka již brzy končí. Naši BMW specialisté zkontrolují na vašem motocyklu vše, co je kryto zárukou. Vy nezaplatíte nic za práci ani za potřebné náhradní díly. Naši technici také zkontrolují všechny součásti, které se starají o bezpečnost (například brzdy a osvětlení), a také hladiny provozních náplní (například motorového oleje, chladicí kapaliny, apod.). Pokud bude vše v pořádku, váš motocykl bude pro vás připraven za půl hodiny. Připravte se na skvělý vstup do dalších let s vaším BMW. Domluvte si poslední bezplatnou záruční prohlídku a v zimním období využijte také možnosti svozu vašeho motocyklu.*Navíc nabízíme možnost přikoupení prodloužené záruky.** 

Pro bližší informace ohledně svozu či prodloužené záruky prosím kontaktujte náš BMW Motorrad servis.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.


* Nabídka nezahrnuje doplnění náplní a/nebo potřebné opravy součástí podléhajících opotřebení, které nejsou kryty zárukou.

** Při dodržení vstupních podmínek pro uzavření záruky.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat