Modely

Zpět

ZA DIAGNOSTIKU NIC NEDÁŠ!

PROHLÍDKA VAŠEHO MOTOCYKLU ZDARMA.

Objednejte se na prohlídku a nechte svého miláčka ZDARMA zkontrolovat. Motocykl BMW starší pěti letkompletně prohlédneme a napojíme na diagnostiku. Zatímco si u nás budete vychutnávat kávu, řekneme Vám, v jakém stavu motorka je a doporučíme, co je pro ni nejvhodnější. Akce platí do 1. října 2021 do 28. února 2022.

SOUČÁST PROHLÍDKY:

  • Načtení paměti závad diagnostickým systémem BMW Motorrad včetně tisku protokolu.
  • Celková dvacetibodová kontrola motocyklu, která obsahuje mimo jiné kontrolu osvětlení, všech kapalin, brzd, spojky, řetězu, výpletů kol a pneumatik, řízení atd.


PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat