Přeskočit na obsah
CarTec Group
ZIMNÍ TESTOVACÍ MOTOKEMP

Drazí zákazníci, kamarádi, motorkáři,

přípravy na třetí ročník naší jedinečné akce, nazvané Zimní testovací kemp Cabo de Gata 2024, jsou v plném běhu.  V průběhu ledna a února se společně znovu vrátíme do světa klukovských snů, svobody, dobrých kamarádů a nových krásných strojů, kterými bavoráky bezesporu jsou. Takže se máme opět na co těšit!

Jako vždy připomínám, že testovací kemp je výhodou hlavně pro zákazníky, kteří si přejí vyzkoušet všechny modely BMW Motorrad před tím, než si nějaký vyberou a koupí. Nicméně účast je samozřejmě umožněna i všem ostatním, kteří se prostě přes zimní období nedokáží bez motorek obejít.

Pro rok 2024 plánujeme pět klasických turnusů testovacího kempu, tedy ježdění ve skupině se zkušeným průvodcem. Každý ze tří dnů se jezdí na motocyklech jiného segmentu modelové řady, s častým měněním strojů. Díky tomuto systému je možné jednotlivé modely porovnat bezprostředně po sobě a tím navnímat i jemné rozdíly opravdu do hloubky.

Jako každý rok, budeme mít k dispozici odborníky na slovo vzaté z řad prodejců a mistrů mechaniků ze všech našich dealerství, dále jízdní instruktory známých jmen a též fotografy, abychom měli něco na památku.

Jak už mnozí z vás vědí, záleží nám na lidské kvalitě, a proto vám můžeme slíbit vyladěný organizační tým zažraných motorkářů, spoustu srandy při ježdění, ale i večer na baru. No prostě si to užijeme na plno, jak to u nás bývá pravidlem. Je zatím neobjevenou, ale jistě výzkumu hodnou hypotézou, že ježdění na motorce zvyšuje kvalitu života mužů i žen, a večerní program též v obecné rovině podporuje hydrataci organismu, a tudíž správnou funkci ledvin. Jak by tedy ke svému tělu nelhostejný občan, mohl tuto zdraví prospěšnou akci vynechat?

Novinkou pro rok 2024 bude možnost zapůjčení motocyklů ve Španělsku i cca dva měsíce po skončení testovacího kempu, skrze platformu Rent a Ride a vozit se po horách v podstatě samostatně nebo s průvodcem, bez nutnosti motocykly měnit *. Druhá zmiňovaná možnost bude otevřena výhradně zákazníkům, které známe a již s námi na testovacím kempu byli. Je naší prioritou na akci zajistit maximum bezpečnosti a toto opatření k ní na základě statistik nehod výrazně přispívá. Pro více informací napište na email: michal.dvorak@cartecgroup.com

O co jde? 

Pětidenní* testování v teplých krajích na jihu Evropy, kde bude čekat flotila motocyklů BMW, které́ je třeba vyzkoušet a potahat po krásných silnicích. Cílem je osedlat kompletní modelovou řadu, což je nejlepší́ způsob, jak si vybrat budoucí motocykl. Jezdit se bude v malých skupinách se zkušeným průvodcem. Nebojte se, svezete se, průvodci umí odhadnout skupinu a podle toho volí tempo jízdy, od vyhlídkové po poměrně svižnou.
*Přílet, tři dny testování, odlet. 

Kdy? 

Jsou vypsána týdenní časová okna, ve kterých pětidenní akce proběhne.  Přesné termíny budou specifikovány dle dostupných letenek. Akce bude probíhat přes víkend.

TurnusKapacita turnusuZbývá volných místRegistrační formulář
18.1. – 22.1. 2024240, Turnus je plně obsazen, 8.1. 2023 – 20:34REGISTROVAT NA 1. TURNUS*
25.1. – 29.1. 2024240, Turnus je plně obsazen, 5.11. 2023 – 20:34REGISTROVAT NA 2. TURNUS*
1.2. – 5.2. 2024240, Turnus je plně obsazen, 8.11. 2023 – 11:02REGISTROVAT NA 3. TURNUS*
15.2. – 19.2. 2024240, Turnus je plně obsazen, 9.11. 2023 – 21:37REGISTROVAT NA 4. TURNUS*
22.2. – 26.2. 2024240, Turnus je plně obsazen, 17.11. 2023 – 9:25REGISTROVAT NA 5. TURNUS*
* Rezervace je platná po potvrzení ze strany CarTec Group.

Kolik to bude stát? 

Pro rok 2024 jsme dokázali udržet stejnou cenu* jako v roce 2023, tedy, BEZ DPH takto:

 • 39.000 Kč pro zákazníky, kteří koupili v minulých 4 letech motocykl nebo automobil od prodejního týmu CarTec Group.
 • 44.000 Kč pro všechny ostatní.
 • 24.000 Kč pro spolujezdce.

* U spolujezdce došlo k mírnému navýšení, protože v roce 2023 jsme se dostali do záporných výsledných hodnot.

Co je zahrnuto v ceně? 

 • Pětidenní únik ze zimy do teplých krajů.
 • Tři dny jezdění na aktuálních modelech BMW MOTORRAD.
 • Letenka.
 • Odvoz z letiště do hotelu.
 • Ubytování v hotelu ****.
 • Polopenze.
 • Krásné moto trasy a zkušení průvodci skupin.
 • Jízdní instruktoři.
 • Památeční fotky.

Co musím udělat, abych se mohl zúčastnit?

Zaregistrovat se na níže uvedeném odkazu a zarezervovat si místo.  Jakmile vyplníte formulář, již máte místo zarezervované a nepřijdete o něj. Do konce roku obdržíte fakturu na úhradu registračního poplatku. Budete zařaženi do skupiny, ve které budete dostávat veškeré další́ informace via email, WhatsApp anebo, v případě nutnosti rychlé reakce, SMS. Kdyby nastala nepřiznivá́ situace z důvodu pandemie Covid-19 nebo jiného nepředvídatelného důvodu, akce se zruší a platby budou vráceny. Storno poplatky mohou nastat, ale pouze tehdy, budou-li účtovány dodavateli ubytování, letenek a jiných subdodávek na vrub CarTec Group. *Prosím neváhejte s registrací, počet účastníků je limitován.

Pro koho je akce určena?

Akce je určena pro již lehce pokročilé jezdce a dále. Není obecně vhodná pro úplné začátečníky. Silnice se hodně klikatí a některé modely motorek jsou poměrně těžké, je třeba dobře ovládat alespoň základy jízdy. Tato akce, ačkoliv vidíme krásná místa, bydlíme v krásném hotelu a jíme místní lahůdky, není primárně určena pro poznávání kulturních památek. Tato akce je totiž hlavně o motorkách. Tedy ježdění, klopení, tahání, brždění, gumařině, vybavení, stylech jízdy, technice a nekonečných diskuzích o těchto tématech.

Kontakt: 
V případě nejasností nebo dotazů napište na michal.dvorak@cartecgroup.com

Dodatečné informace: 

 • Bydlí se na pokoji po dvou, jednolůžkový pokoj si můžete připlatit. (Což doporučujeme hlučně spícím jedincům).
 • V případě náhlé změny podmínek spojených s pandemií Covid-19, vám budou vráceny peníze, s výjimkou storno poplatků od subdodavatelů, a to pouze v případě, bude-li společnosti CarTec storno poplatek účtován.
 • V případě nutnosti projít testem na Covid-19 během přesunu do cílové destinace a zpět, si náklady s testy spojené hradí účastník.
 • Každý účastník si na vlastní náklad zařídí cestovní pojištění, které hradí ošetření onemocnění Covid-19 v zahraničí.
 • Společnost CarTec si vyhrazuje právo odmítnout účast na testovacím kempu zájemci bez udání důvodu.

REGISTROVAT NA TURNUS

Rezervace je platná po potvrzení ze strany CarTec Group.

PřeDchozí ročníky