Modely

Zpět

5 LET ZÁRUKA NA VŠECHNY PŘILBY BMW MOTORRAD.

Máme pro Vás skvělou zprávu: prodloužili jsme záruku na všechny přilby ze dvou na pět let!

Předchozí dvouletá záruka na přilby BMW Motorrad se zpětně od 1. ledna 2020 prodlužuje na 5 let. To znamená, že motorkáři se mohou těšit na další cestování bez starostí o jejich přilbu a bezpečnost.

Všechny přilby z nabídky BMW Motorrad s datem koupě od 1. ledna 2020 jsou kryty prodlouženou 5letou zárukou. Produkty zakoupené před tímto datem mají stále záruku v délce trvání 24 měsíců. Prodloužená záruka platí pro přilby zakoupené od dealerů BMW Motorrad. 

Prodloužená záruka se vztahuje na vady materiálu a výroby. Instalované BMW Motorrad komunikační systémy jsou vyjmuty z prodloužené záruky.

PROHLÉDNĚTE SI KOMPLETNÍ NABÍDKU.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat