Přeskočit na obsah
CarTec Group
Financování

Vzpomínáš na ten pocit, když jsi poprvé přemýšlel o motocyklu BMW? Když jsi listoval katalogem, srovnával ceny a nabídky financování, aby sis mohli splnit svůj sen?

Teď máš možnost prožít ten báječný pocit, protože v rámci služeb BMW Financial Services pomůžeme zrealizovat tvoje sny. Naše finanční produkty nabízejí stejnou úroveň spolehlivosti, výkonu a inovací jako samotné produkty BMW, které financujeme.

Využij zvýhodněné nabídky financování a pojištění motocyklů BMW.

AKČNÍ NABÍDKA 3EASY RIDE

Život je tam venku. Nenechávej jej čekat.

Může to být tak snadné – splnit si svůj sen a vlastnit motocykl BMW. Tato možnost financování od BMW Financial Services je synonymem jednoduchosti. Pořiď si „Radost z jízdy na motocyklu“ za atraktivní měsíční splátky, aniž bys byl nucen sáhnout na své úspory.

Využij nabídky podnikatelského úvěru BMW Motorrad 3asy Ride a získej 3 z těchto 4 výhod:

  • 2 roky prodloužené záruky nad rámec 3leté, tj. dohromady 5 let záruky pro všechny modely
  • Atraktivní sazba balíčku pojištění 3.18% ročně z pořizovací ceny motocyklu (balíček obsahuje: havarijní pojištění s 10% spoluúčastí a povinné ručení s limitem 70/70 mil.)
  • Atraktivní sazba balíčku pojištění KOOPERATIVA 2.99% ročně z pořizovací ceny motocyklu pro modely GS – Platí pouze pro financované modely GS.
  • 5 let asistence kdekoliv po Evropě zdarma

Bližší informace:

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice CarTec Group. Každá žádost o podnikatelský úvěr podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o podnikatelském úvěru mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

POJIŠTĚNÍ

Získej jedinečnou roční sazbu kompletního balíčku pojištění za 3,62 % ročně z pořizovací ceny motocyklu s 10% spoluúčastí havarijního pojištění a povinným ručením 70/70 mil. při financování s BMW Financial Services. Nabídka platí pro všechny modely BMW Motorrad. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH.

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o.