Přeskočit na obsah
CarTec Group
Financování

Vzpomínáš na ten pocit, když jsi poprvé přemýšlel o motocyklu BMW? Když jsi listoval katalogem, srovnával ceny a nabídky financování, aby sis mohli splnit svůj sen?

Teď máš možnost prožít ten báječný pocit, protože v rámci služeb BMW Financial Services pomůžeme zrealizovat tvoje sny. Naše finanční produkty nabízejí stejnou úroveň spolehlivosti, výkonu a inovací jako samotné produkty BMW, které financujeme.

AKČNÍ NABÍDKA financování

Život je tam venku. Nenechávej jej čekat.

Může to být tak snadné – splnit si svůj sen a vlastnit motocykl BMW. Tato možnost financování od BMW Financial Services je synonymem jednoduchosti. Pořiď si „Radost z jízdy na motocyklu“ za atraktivní měsíční splátky, aniž bys byl nucen sáhnout na své úspory.

Vyber si svoji vysněnou řadu:

Již od 2 490 Kč měsíčně

Využij nabídky podnikatelského úvěru:

  • Platí pouze pro podnikatele (společnosti a fyzické osoby podnikatele),
  • Žádné vstupní poplatky,
  • Délka smlouvy 12-84 měsíců,
  • Část kupní ceny hrazená klientem 0-70% ceny,
  • Možnost jednorázového odpočtu celé DPH z kupní ceny pro plátce DPH,
  • Kompletní značkové pojištění BMW ve splátce.

Bližší informace:

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice CarTec Group. Každá žádost o podnikatelský úvěr podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o podnikatelském úvěru mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

POJIŠTĚNÍ

Získej jedinečnou roční sazbu kompletního balíčku pojištění za 3,62 % ročně z pořizovací ceny motocyklu s 10% spoluúčastí havarijního pojištění a povinným ručením 70/70 mil. při financování s BMW Financial Services. Nabídka platí pro všechny modely BMW Motorrad. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH.

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o.