Přeskočit na obsah
CarTec Group

KDO SE V ZIMĚ STARÁ, V LÉTĚ JEZDÍ.

Zimní servis se svozem zdarma

Zima a konec motorkářské sezóny jsou ideálním časem pro provedení všech servisních úkonů, které tvůj stroj potřebuje. Jenže je také známá svým vrtkavým počasím, takže se ti většinou moc nechce přepravovat mašinu po vlastní ose na servis, nemluvě o tom, že na to nejspíš nemáš ani čas. Díky naší bezplatné* službě „Collect and Return“ tvou motorku přesně v daný termín vyzvedneme a následně ti ji zase přivezeme domů. Potřebné servisní práce provádíme rychle a tvá motorka je tak vždy v optimální formě, což je pohodlné a hlavně šetří tvůj čas, eliminuje tvůj strach z přepravy a ušetří tě ukrutných front na servise na začátku sezóny. 

AKCE PLATÍ OD 1. LISTOPADU 2022 DO 28. ÚNORA 2023 v případě objednání pravidelné servisní údržby. 

Neváhejte a objednejte si u servisního poradce vyzvednutí motocyklu již dnes. Zimní svozy můžete využít na našich pobočkách CarTec Praha, CarTec Olomouc i CarTec Ostrava.

Kromě této servisní nabídky máme připraveny zimní produkty za výhodných podmínek, které během zimního období ocení každý milovník jedné stopy.

Protože pouze u nás ti zaručíme nekonečnou radost z jízdy na motocyklu BMW.

Těšíme se na tvou návštěvu!

* Svoz nabízíme zdarma při dojezdové vzdálenosti max. 30 km od našeho servisního místa. Při větší vzdálenosti vždy odečteme zmíněných 30 km, které od nás máte zdarma a za každý další kilometr účtujeme 12 Kč/km. V případě skupinových svozů vám připravíme kalkulaci individuálně.