Přeskočit na obsah
CarTec Group

Servis motocyklů BMW v CarTec Praha je zárukou kvality a přesnosti až do posledního detailu. Může se jednat o kontrolu motocyklu, údržbu nebo opravu – v rámci našich servisních nabídek můžeš důvěřovat zkušenostem našich mechaniků a prvotřídní kvalitě originálních dílů BMW Motorrad. Vždy se postaráme, aby s tvým motocyklem bylo vše v pořádku, takže hodnota a výkonnost tvého BMW zůstává po spoustu let nezměněna, s mnohaletou zárukou radosti z jízdy.

DOKONALOST DO POSLEDNÍHO DETAILU

Cena servisních prací:

Během servisních úkonů účtujeme 1AW* 229 Kč bez DPH 

*1AW = 1 pracovní jednotka (5minut)

SERVIS BRZD

Autorizovaný servis BMW Motorrad CarTec Praha

Nikdy nevíš, co je za dalším rohem. A tvoje brzdy tak musí být v bezvadném stavu. Máme k dispozici vyškolené mechaniky, kteří brzdy do posledního detailu zkontrolují. Na svůj stroj se tak můžeš spolehnout na sto procent. A vždy mít dostatečnou rezervu. Ať už se stane cokoli.

SERVIS BATERIE

Autorizovaný servis BMW Motorrad CarTec Praha

Po dlouhé zimě nebo přestávce v délce několika týdnů se problém objeví obvykle v ten nejméně vhodný okamžik. Z tohoto důvodu naši servisní pracovníci pečlivě zkontrolují baterii – a v případě potřeby ji vymění. Aby tak byl tvůj stroj vždy připraven vyrazit. Žádné „jestli“ ani „ale“.

SERVIS VZDUCHOVÉHO FILTRU

Autorizovaný servis BMW Motorrad CarTec Praha

Naši mechanici to vědí: plného výkonu dosáhne jen motor, který může dýchat. Z tohoto důvodu ihned vyměníme vzduchový filtr tvého stroje. Díky originálním dílům BMW Motorrad se zvyšuje životnost motoru, a radost z jízdy je tak zaručena. Natrvalo. Bez ohledu na to, zda míříš na závodní dráhu nebo na kraj světa.

KONTROLA PŘED KONCEM ZÁRUKY

Autorizovaný servis BMW Motorrad CarTec Praha

Není nic otravnějšího než problém, na který se přijde příliš pozdě. Proto ti krátce před vypršením platnosti záruky zavoláme a důkladně tvůj stroj zkontrolujeme. Zdarma. Tvůj motocykl si tak udrží maximální hodnotu, přičemž je zaručena jeho bezpečnost, takže se díky nám můžeš soustředit pouze na jedinou věc: na další zatáčku.

SERVIS ZAPALOVACÍCH SVÍČEK

Autorizovaný servis BMW Motorrad CarTec Praha

Tvůj motor nepotřebuje žádné experimenty. Proto naši mechanici používají pouze originální zapalovací svíčky BMW Motorrad. Optimální provozní charakteristiky a nízká spotřeba za všech podmínek. Tvoje vyjížďka může začít.

SERVIS OLEJE

Autorizovaný servis BMW Motorrad CarTec Praha

Víme, co tvůj stroj potřebuje: ten nejlepší olej a správné filtry. Protože jen s touto kombinací získáš ze svého motoru maximum. Zkontrolujeme také vnitřek náhonu. Takže tvůj motocykl bude bezvadně fungovat dokonce i po tisícovkách kilometrů.

PROHLÍDKA

Autorizovaný servis BMW Motorrad CarTec Praha

Naši mechanici vědí, co je důležité. Protože oni sami jsou zkušenými motorkáři a znají naše stroje jako své boty. Díky své vášni a těm správným originálním dílům BMW Motorrad uvedou tvůj motocykl do bezvadného stavu, než bys řekl švec. Takže tvé další vyjížďce nebude stát nic v cestě. Ať už se vydáš kamkoliv.

SEZÓNNÍ PRODHLÍDKA

Autorizovaný servis BMW Motorrad CarTec Praha

Před první vyjížďkou sezóny musí být vše v pořádku. A tím myslíme opravdu všechno. Z tohoto důvodu zkontrolujeme na jaře každičký detail. Podle přísných standardů BMW používáme ty nejmodernější technologie. Díky zkušenostem našich profesionálních pracovníků se můžeš vrhnout do nové sezóny, a nemusíš se přitom ničeho obávat. Být připraven na spoustu dalších kilometrů. Cokoliv sis naplánoval.