Přeskočit na obsah
CarTec Group
BMW Motorrad Premium Selection

CERTIFIKOVANÉ OJETÉ MOTOCYKLY

Díky certifikátu BMW Motorrad Premium Selection (certifikované ojeté motocykly) získáš ojetý motocykl v bezvadném stavu. Pečlivě jsme si ho prohlédli, známe celou jeho historii a dáváme ti 24hodinový servis mobility. Tvůj dokonalý motocykl – přímo z BMW Motorrad CarTec Ostrava a BMW Motorrad CarTec Praha.

Tvé výhody přehledně:

  • Komplexní kontrola
  • Certifikovaná kvalita
  • 24měsíční záruka
  • BMW Mobile Care
  • 3asy Ride financování

BMW Motorrad Premium Selection nabízí vysokou kvalitu prodeje ověřených ojetých motocyklů. Všechny nabízené motocykly v programu premium selection prochází přísnou technickou kontrolou kvality (360° check), která tímto garantuje dobrý technický stav podložený servisní knížkou.

Možnost prodloužení záruky na 2 roky. Tato záruka chrání majitele před nepředvídanými náklady na opravy a díky ní můžete cestovat zcela bez starostí. Platí totiž po celé Evropě.

2-LETÁ ZÁRUKA

Naše záruka prémiového výběru je navržena tak, aby vám poskytovala klid a zajistila vám dobrodružství, které leží před vámi. Jsme pyšní na vysoké standardy a věříme, že všechny schválené motocykly by také měly těžit z prémiové záruky.

CERTIFIKOVANÁ KONTROLA KVALITY MOTOCYKLU

Aby bylo zajištěno že budete mít naprostý klid na duši, musí všechny naše schválené motocykly projít přísnými technickými kontrolami kvality spolu s certifikovanou dokumentací dodanou v místě předaní.

Náš závazek poskytovat prvotřídní kvalitu s naším programem BMW Motorrad Premium Selection dokazuje, proč jsme při nákupu schváleného motocyklu jasná volba.

PLNÁ SERVISNÍ HISTORIE

Náš program BMW Motorrad Premium Selection vyžaduje, aby byl každý schválený použitý motocykl vybaven kompletní servisní historií a dokumentací.

OVĚŘENÍ HISTORIE MOTOCYKLU

Chceme, abyste měli naprostou důvěru v náš program BMW Motorrad Premium Selection, proto vám chceme poskytnout všechny správné informace o našich motocyklech, abyste se mohli kvalifikovaně rozhodnout o dalším nákupu. Proto každý schválený motocykl projde nezávislou kontrolou kilometrů a historií, takže víme, že nebyl odcizen, odepsán nebo je stále předmětem finanční dohody.