Přeskočit na obsah
CarTec Group

Skupina CarTec Group nabízí svým klientům kompletní nabídku produktů značek BMW, BMW Motorrad, MINI a Rolls – Royce.

Showroomy BMW Motorrad najdete rovnou ve dvou městech, v Ostravě i v Praze. Navíc jsme pro své zákazníky z řad motorkářů otevřeli i autorizovaný servis BMW Motorrad v CarTec Olomouc.

Dealerství BMW Motorrad v Ostravě a Praze jsou navržena tak, aby byly skutečným zázemím pro zákazníky BMW Motorrad. K dispozici je kompletní řada motocyklů BMW Motorrad, BMW Motorrad Originální příslušenství a výbava pro motorkáře. Součástí nabízených služeb je tak kromě jiného i půjčovna motocyklů Rent a ride, prodej ojetých motocyklů BMW Motorrad Premium Selection, výkup motocyklů, ale také jejich sezónní uskladnění či služba vyzvednutí motocyklu do servisu přímo u zákazníka.

Navíc je připravena i jezdecká akademie pro zlepšení řidičských dovedností pro začátečníky a pokročilé, a to na okruhu, na silnici i v terénu. S výběrem vhodného motocyklu pomohou i pravidelné testovací kempy.

V CarTec Ostrava i CarTec Praha najdou motorkáři nejen čistě prodejní a servisní místo, ale také místo pro setkávání milovníků motocyklů všeho druhu. Pro tyto účely je určeno především zázemí stylové kavárny a baru.

Pokud potřebuješ servisovat svůj stroj na Moravě, je ti k dispozici tým CarTec Olomouc. Stávající servisní zázemí v CarTec Olomouc bylo doplněno prostorem určeným pro servis motocyklů. Disponuje nejmodernějším vybavením dle standardů BMW Motorrad a o servis motocyklů BMW se stará náš zkušený tým.