Modely

Zpět

BMW G 310 R A G 310 GS NYNÍ S BONUSEM AŽ 27 000 KČ.

Je to jednoduché. Začněte se bavit hned!

Nyní je ideální čas na to být spontánní a užít si čistou radost z jízdy. Je to také ideální šance jak začít nové dobrodružství, které Vám totálně obrátí život. Dostupná pro každého, to je zkušenost, kterou nyní nabízíme s exkluzivní jarní nabídkou na modely BMW G 310. Získáte motorku za zvýhodněnou cenu a k tomu ještě helmu BMW Street X a BMW Topcase ZDARMA.


BMW G 310 R – čistá radost z jízdy

BMW G 310 R je tou nejjednodušší cestou k radosti z jízdy. Rukopis BMW se jednoznačně nezapře i v této malorážce. Nečekejte a zarezervujte si testovací jízdu.

  • Zvýhodněná cena 129 990 Kč včetně DPH
  • BMW helma Street X
  • BMW Topcase


BMW G 310 GS – Každodenní hlad po dobrodružství

Přestaňte snít. Buďte spontanní a začněte s nečím nevšedním. Dobrodružství čeká za dveřmi, stačí si ho osvojit. BMW G 310 GS Vás provede nejen městskou džunglí. Nečekejte a zarezervujte si testovací jízdu.  

  • Zvýhodněná cena 149 990 Kč včetně DPH
  • BMW helma Street X
  • BMW Topcase


PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

PROHLÉDNĚTE SI NABÍDKU MOTOCYKLŮ G 310.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat