Modely

Zpět

BMW GS EXPERIENCE

BMW GS EXPERIENCE 2021 se blíží!

Tentokrát si naše motorky osaháš nejen v terénu, ale i na silnici a budeš na to mít celý den, aby byl tvůj dojem ze strojů kompletní. Nevadí, že jsi zatím jezdil jen po asfaltu, otestovat motorku v terénu může s pomocí našich instruktorů každý! 

Nemáš vlastní GS nebo máš leštěnku, která terén ještě neviděla? Myslíme i na to! Celý event absolvuješ na našich motorkách. Máme pro tebe připravené BMW R 1250 GS Adventure, R 1250 GS, F 850 GS Adventure, F 850 GS, F 750 GS, G 310 GS a Urban GS, které si všechny otestuješ. Na akci se ti budou věnovat profesionální instruktoři, kteří tě s našimi motorkami a jejich ovládáním v terénu i na silnici seznámí. Jejich přístup se dá shrnout slovy, čím víc se bavíš, tím víc se naučíš. 

Na co se můžeš těšit?

  • Zapůjčení motorek BMW GS
  • Profesionální instruktory
  • Teoretickou i praktickou část výuky jízdy v terénu a na silnici
  • Volné jízdy
  • Představení modelů 
  • Občerstvení


KDY: SOBOTA 14.8.2021 

KDE: MX PARK KARVINÁ

CENA KURZU: 3990,- Kč/osoba

REGISTRACE >>> ZDE <<<

Jedná se o celodenní akci od 9:00 do 18:00 hodin. V rámci off road části si pod vedením zkušených instruktorů vyzkoušíš ovládání motorky na nezpěvněném povrchu (zatáčení, brzdění, otáčení na malém prostoru a výjezdy a sjezdy) a na závěr tě čeká oblíbená volná jízda po off roadové trati.  Na silničním programu si zase vyzkoušíš různé jízdní režimy. Máme připravenou celou modelovou řadu BMW GS včetně R nineT Urban G/S a tak si budeš moc na vlastní kůži vyzkoušet rozdíl mezi jednotlivými motorkami a zjistit jejich přednosti.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat