Modely

Zpět

BMW Motorrad 2016

Na novinky roku 2016 si budeme muset ještě pár měsícůpočkat. Už nyní se, ale v nabídce bavorského výrobce objevuje několik inovovanýchmodelů. Od srpna tohoto roku si tak můžeme objednat speciální edici R 1200 GSTripleBlack. Předchozí generace GS v provedení TripleBlack byla u zákazníkůvelmi žádaná.

Další změny, se týkají stylového RnineT. Pro rok 2016 lzevolit v příplatkové výbavě vyhřívané rukojeti, které jezdec ocení zejména připrojížďkách podzimní krajinou. Pro individualisty je potěšující, možnostzvolení obnažené nádrže z ručně broušeného hliníku, která je k dispozici sezahlazenými nebo se zcela obnaženými sváry.

Další prozatím představené inovace pro modely 2016 se týkajípředevším změn barevných provedení.


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat