Modely

Zpět

BMW Motorrad Roadshow 2019.

Milí příznivci BMW Motorrad a jízdy v jedné stopě,

v prostorách našeho nového showroomu CarTec Ostrava probíhala 13.4. a 14.4. BMW Motorrad Roadshow. Tento dvoudenní svátek milovníků jedné stopy byl ve znamení precizních strojů z dílny BMW Motorrad a především dobré nálady. Samozřejmostí byli profesionální instruktoři, kteří dohlíželi nad celým průběhem roadshow. 

Pevně doufáme, že si všichni účastníci přišli na své a odcházeli s pocitem Radosti.

Neváhejte sledovat aktuální dění z dílny BMW Motorrad CarTec Group na našich sociálních sítích.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat